Zapisz się do newslettera!
Będziesz otrzymywać informacje o najnowszych publikacjach.
Subskrybuj!

*Nigdy nie będziemy wysyłać do Ciebie SPAMu. Twój adres E-mail będzie chroniony i przetwarzany zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dowolnym możesz anulować subskrypcję klikając w odpowiedni link obecny w stopce każdego maila.

Klub Zdrowia w Bytomiu

Klub Zdrowia w Bytomiu serdecznie zaprasza w każdą trzecią niedzielę miesiąca.
Najbliższe spotkanie 20 listopada o godzinie 18.00

Miejsce: Bytom, ul. Powstańców Warszawskich 48

Temat: Indeks glikemiczny w praktyce
Prelegent: Promotor zdrowia z wieloletnim doświadczeniem
mgr Beata Głowacka

Beata Głowacka

Żona, matka dwójki dorosłych dzieci, zajmująca się promocją zdrowego stylu życia od 2o lat.

W swoim domu rozwija kuchnię roślinną zdobywając umiejętności, którymi dzieli się w czasie prowadzonych warsztatów zdrowego gotowania, kursów Szkoły Zdrowego Gotowania a także przygotowując degustacje na prelekcje o tematyce zdrowotnej.

„Nie ma zdrowia bez radości z życia a przygotowywanie potraw z roślinnych składników jest jak malowanie obrazów, zabawa kolorami, fakturami. W dodatku jest zupełnie bezpieczna, rozwijająca kreatywność, no i można podjadać półprodukty na każdym etapie pracy. Jaka to przyjemność!

Gotowanie nigdy nie było tak proste i szybkie. Najpiękniejsze jest to, że najzdrowsze produkty to produkty najtańsze, bo rosną w Polsce i są zaadoptowane do polskiego klimatu. Czasem pozwalam sobie na delikatesy z owoców bądź orzechów czy nasion egzotycznych, ale podstawą są tradycyjne, tylko często niedoceniane warzywa, ziarna i nasiona typowo środkowoeuropejskie z dodatkiem owoców i orzechów.”

W czasie każdego spotkania będzie degustacja przykładowych dań. Każdy z uczestników otrzyma również komplet przepisów degustowanych potraw.

 

Author: Sprawy Zdrowia

Udostępnij ten artykuł

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *