Zapisz się do newslettera!
Będziesz otrzymywać informacje o najnowszych publikacjach.
Subskrybuj!

*Nigdy nie będziemy wysyłać do Ciebie SPAMu. Twój adres E-mail będzie chroniony i przetwarzany zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dowolnym możesz anulować subskrypcję klikając w odpowiedni link obecny w stopce każdego maila.

Park Śląski: wystawa EXPO Zdrowie

24-expo-zdrowieEXPO Zdrowie powoli staje się klasyką adwentową. Fakt ten zadziwia, gdyż po raz pierwszy wystawa została zorganizowana w Tarnowie … w 2010r. tj. zaledwie 5 lat temu. Zainteresowanie, jakim zawsze się cieszy pokazuje, jak wielka jest potrzeba wśród społeczeństwa konsultacji zdrowotnych, świadomej profilaktyki a także zwykłej ludzkiej wspólnoty i życzliwości.

Wystawa jest również możliwością spotkania ciekawych ludzi, poszukujących swojej drogi w duchowym życiu, osób zagubionych ale i niezwykle dobrze zorientowanych w religijnym galimatiasie współczesnego świata. W pamięci tych, którzy służyli swoimi umiejętnościami i czasem wykonując proste badania, informując o 8 podstawowych zasadach zdrowia bądź też przygotowując i obsługując degustację, pozostało wiele chwil osobistych rozmów i poruszających historii. Chwile zaś niezwykłej współpracy (czasem w kryzysowych sytuacjach) z osobami, które wcześniej znało się tylko z widzenia zaowocowały bliskimi rodzinnymi więziami.

17 maja w Parku Śląskim znów będzie okazja do przeżycia pięknych doświadczeń w służbie dla innych. EXPO Zdrowie rozpocznie się o godz. 11.00 a zakończy się o 17.00.

W tym czasie przewidziane są także występy Orkiestry Wiślańskiej oraz wykłady br. Andrzeja Wojtkowskiego oraz s. Lidii Szłowieniec.

Zapraszamy wszystkich, w których drzemie chęć poznania tej formy działalności, wszystkich, którzy potrzebują konsultacji czy prostych badań przesiewowych a także tych, którzy zwyczajnie łakną społeczności w atmosferze życzliwości i przyjaźni. Nie obędzie się także bez pysznych wegetariańskich potraw…

Author: Sprawy Zdrowia

Udostępnij ten artykuł

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *