Zapisz się do newslettera!
Będziesz otrzymywać informacje o najnowszych publikacjach.
Subskrybuj!

*Nigdy nie będziemy wysyłać do Ciebie SPAMu. Twój adres E-mail będzie chroniony i przetwarzany zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dowolnym możesz anulować subskrypcję klikając w odpowiedni link obecny w stopce każdego maila.

Biuletyn Chronimy Zdrowie – nr 5/21

Biuletyn Chronimy ZdrowieBiuletyn Chronimy Zdrowie – nr 5/21. Wiosna na dobre zagościła w naszym otoczeniu. I chociaż dzięki budzącej się do życia przyrodzie jest zachwycającą porą roku samą w sobie, to szkoda byłoby nie „przemycić” jej walorów do naszych domów.

Przekonuję się o tym za każdym razem, kiedy po ponurych dniach przełomu lutego/ marca, wprowadzając zieleń w postaci kwiatów i domowych ziół zauważam, jak rośliny odświeżają i pobudzają nas do życia. Chociażby szejk z pokrzywy i mleczu z dodatkiem owoców — świetnie pobudza, daje więcej energii i odświeża. A każdy z nas potrzebuje takiego „odświeżenia”. Dieta? Właściwa ekspozycja na stres? Więcej ruchu na świeżym powietrzu? Zmian można dokonać wiele. Zachęceniem do tego niech będzie artykuł o słonecznej Loma Linda, gdzie uwagę całego medycznego świat przyciągają długowieczni adwentyści.

W majowym biuletynie warto przeczytać artykuł o zabawkach dla dzieci, bo zbliża się Dzień Dziecka, więc chętniej je kupujemy. Zwykle tuż po wejściu do sklepu z akcesoriami dla dzieci naszym oczom ukazują się regały pełne zabawek, które zdają się nie mieć końca. Kolorowe, grające, pluszowe — wybór jest ogromny, a podjęcie decyzji z minuty na minutę robi się coraz trudniejsze. Ale przepełnione sklepy z krzycząco kolorowymi zabawkami, zawierają niewiele zabawek godnych polecenia. Zanim kupimy dziecku zabawkę warto zwrócić uwagę, aby nowy gadżet był edukacyjny, sprawiał wiele radości i przede wszystkim był bezpieczny dla dziecka. Zabawka powinna wzbudzać ciekawość, pozwalać na kreatywne myślenie, pobudzać wyobraźnię i stanowić rozwojową rozrywkę dla dziecka.

Przeczytaj biuletyn klikając na link: Chronimy zdrowie 2021-05 take2

Author: Sprawy Zdrowia

Udostępnij ten artykuł

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *