Zapisz się do newslettera!
Będziesz otrzymywać informacje o najnowszych publikacjach.
Subskrybuj!

*Nigdy nie będziemy wysyłać do Ciebie SPAMu. Twój adres E-mail będzie chroniony i przetwarzany zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dowolnym możesz anulować subskrypcję klikając w odpowiedni link obecny w stopce każdego maila.

Klub Zdrowia w Katowicach

Gdy bolą nas plecy albo zmęczone mięśnie, marzymy o delikatnych dłoniach, które masując obolałe części ciała, przyniosą ulgę… Zazwyczaj jednak nie mamy czasu albo pieniędzy na cykl spotkań z fachowcem i próbujemy sami prostych ćwiczeń lub kupujemy masującą nakładkę na fotel w nadziei, że teraz już będzie tylko lepiej. Jakie mamy szanse na przywrócenie dawnej sprawności w ten sposób?

„Masaż relaksacyjny czy leczniczy?” To tytuł pierwszego w roku 2016 spotkania Klubu Zdrowia w Katowicach. Gościem będzie doświadczony fizjoterapeuta Zbigniew Sergiel.

Okazuje się, że nie każdy odnosi korzyść z masażu. Ogólnodostępne maty, fotele i inne urządzenia masujące również niosą ze sobą pewne zagrożenia, o których koniecznie trzeba wiedzieć. Czy więc decydować się na kosztowne zakupy? Może lepiej uwagę skierować na inny rodzaj masażu?

Jak przynieść sobie ulgę w przypadku okazjonalnych dolegliwości a jak w przypadku przewlekłych? Jak pomóc bliskim i samemu sobie? Skuteczne rodzaje masażu przedstawi fizjoterapeuta Zbigniew Sergiel pomagający cierpiącym pracując od kilkunastu lat w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu, a także „po godzinach” z pacjentami wymagającymi szczególnej opieki. Na jego pomoc mogą liczyć członkowie rodziny ale i przyjaciele, znajomi, gdyż fizjoterapia jest jego pasją i chętnie mierzy się z ciekawymi przypadkami szukając indywidualnych rozwiązań.

Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w sali na piętrze przy ul. Sobieskiego 11 (drugie wejście od ul. Opolskiej 22) 10 stycznia 2016r. o godz. 18.00

W czasie spotkania przewidziana jest degustacja potraw wspomagających wytrzymałość organizmu wraz z objaśnieniem sposobu ich przygotowania.

Zapraszamy serdecznie! Wstęp wolny!

Prelegentem będzie fizjoterapeuta Zbigniew Sergiel.

Author: Sprawy Zdrowia

Udostępnij ten artykuł

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *