Zapisz się do newslettera!
Będziesz otrzymywać informacje o najnowszych publikacjach.
Subskrybuj!

*Nigdy nie będziemy wysyłać do Ciebie SPAMu. Twój adres E-mail będzie chroniony i przetwarzany zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dowolnym możesz anulować subskrypcję klikając w odpowiedni link obecny w stopce każdego maila.

Wczasy zdrowotne “Zdrowo na nowo”

Po raz kolejny przygotowaliśmy nową ofertę wczasów zdrowotnych „Zdrowo na Nowo”.  W nowym sezonie odbędą się trzy turnusy. Dlatego pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do skorzystania z oferty w Ośrodku Wypoczynkowym „Przystań” w Grzybowie (tylko 200 metrów od morza) oraz w Ośrodku Wypoczynkowym „Orion” w Wiśle.

Wczasy zdrowotne „Zdrowo na Nowo” to nie tylko dobry wypoczynek, ale również gimnastyka rehabilitacyjna, konsultacje lekarskie, porady dietetyczne, zabiegi masażu, hydroterapii, inhalacji, pionizacji, okłady z gliny i borowiny, parafina, badania cholesterolu, glukozy, trójglicerydów, tkanki kostnej i mięśniowej oraz pomoc psychologiczna.

Wczasy zdrowotne „Zdrowo na Nowo” to zachęta do lepszego życia – fizycznego, duchowego, emocjonalnego i psychicznego. Zachęta do dbania o swoje zdrowie, dobre samopoczucie oraz do wprowadzenia w codzienne życie często niewielkich zmian, które w przyszłości mogą przynieść ogromne, pozytywne skutki – pomogą nam chronić się przed tak licznymi i powszechnymi chorobami przewlekłymi.

Zdrowy styl życia składa się z wielu różnych elementów, dlatego program wczasów “Zdrowo na Nowo” jest tak bogaty i różnorodny, gdyż organizatorzy patrzą na zdrowie w sposób kompleksowy (całościowy, pełny).

AKRONIM nazwy programu: Z D R O W O     N A    N O W O

Z – zaufanie

D – dotlenienie

R – ruch

O – odpoczynek

W – woda

O – odżywianie

N – nasłonecznienie

A – akceptacja

N – nadzieja

O – otoczenie

W – wstrzemięźliwość

O – optymizm

W roku 2018/2019 wczasy zdrowotne „Zdrowo na Nowo” odbędą się:

W Grzybowie – od 23 – 30 grudnia 2018

od 28 kwietnia do 5 maja 2019

Więcej informacji: http://www.osrodekprzystan.pl/cennik/wczasy-zdrowotne/

W Wiśle –            od 4 – 11 sierpnia 2019

Więcej informacji: http://www.osrodekorion.pl/cennik/wczasy-zdrowotne/

 

Author: Sprawy Zdrowia

Udostępnij ten artykuł

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *