Zapisz się do newslettera!
Będziesz otrzymywać informacje o najnowszych publikacjach.
Subskrybuj!

*Nigdy nie będziemy wysyłać do Ciebie SPAMu. Twój adres E-mail będzie chroniony i przetwarzany zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dowolnym możesz anulować subskrypcję klikając w odpowiedni link obecny w stopce każdego maila.

Chronimy zdrowie – biuletyn nr 10

Chłodniejsze dni wcale nie powinny nas zniechęcać do jesiennych spacerów. Specjaliści powtarzają to samo zalecenie, które słyszymy od lat: wstań i ruszaj na spacer. Piesza przechadzka to najlepsza i najłatwiejsza forma aktywności fizycznej. W naszym biuletynie również o wrażliwości na los innych. Nie przy specjalnej okazji, ale na co dzień. Ale łatwiej jednak powiedzieć, trudniej zrobić. Tym bardziej, że niemal na każdym kroku spotykamy różne prośby o pomoc, często w żaden sposób niezweryfikowane, nieuczciwe, wykorzystujące ludzką niewiedzę i dobre serce, które czynią wiele szkody. Uczą nas tego, czego chcielibyśmy uniknąć: niewidzenia, niesłyszenia i ignorowania apeli o pomoc. I co dalej? Nie pomagać? Odwracać głowę? Oczywiście, że nie… Nieuczciwość i zachowania niegodne niestety pojawiają się i pewnie pojawiać się będą. Czy to oznacza, że nie warto pomagać? Nie, oznacza to, że pomagając, warto robić to z głową. Na pewno pomagając żyjemy zdrowiej.

A jeżeli w natłoku różnych zadań, obowiązków domowych dopadnie nas migrena to polecamy proste zabiegi z hydroterapii. Zabiegi, które nic nas nie kosztują…. i już czujemy ulgęJ.

nr 10 chronimy zdrowie_2

Author: Sprawy Zdrowia

Udostępnij ten artykuł

2 komentarze

  1. BŁĄD W LINKU, MA BYĆ LINK DO NR 10 ( A JEST 9)

    Post a Reply

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *