Zapisz się do newslettera!
Będziesz otrzymywać informacje o najnowszych publikacjach.
Subskrybuj!

*Nigdy nie będziemy wysyłać do Ciebie SPAMu. Twój adres E-mail będzie chroniony i przetwarzany zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dowolnym możesz anulować subskrypcję klikając w odpowiedni link obecny w stopce każdego maila.

Biuletyn Chronimy zdrowie – nr 7/8

Jednym z problemów pojawiających się w czasie upalnych letnich dni jest dbałość o właściwe nawodnienie organizmu. Ta kwestia staje się istotna zwłaszcza dla osób starszych, które są szczególnie narażone na utratę wraz z nią składników mineralnych i witamin. Cały czas słyszymy, jak ważne jest picie wody, jak to robić, ile wody w ciągu dnia mamy wypić. Ale co takiego jest w tej wodzie, że jest ona tak istotna dla naszego organizmu? Być może tego nie wiesz, więc odpowiadamy. W związku z tym, że w okresie letnim nie trudno o świeże owoce oraz warzywa, w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawodnienia organizmu z pewnością pomogą różnorodne koktajle – wiśniowy, malinowy, arbuzowy, gruszkowy, śliwkowy lub warzywny.

W naszym biuletynie odpowiadamy również na temat tego, co powinny jeść dzieci na diecie roślinnej? A że dzieci ( i nie tylko) uwielbiają lody, to sięgnijcie po przepis na lody borówkowe z fasolką. Tak, z fasolką! 

Kliknij, by przeczytać całość:

https://sprawyzdrowia.pl/wp-content/uploads/2019/08/07-08_2019-chronimy-zdrowie-2.pdf


Author: Sprawy Zdrowia

Udostępnij ten artykuł

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *