Zapisz się do newslettera!
Będziesz otrzymywać informacje o najnowszych publikacjach.
Subskrybuj!

*Nigdy nie będziemy wysyłać do Ciebie SPAMu. Twój adres E-mail będzie chroniony i przetwarzany zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dowolnym możesz anulować subskrypcję klikając w odpowiedni link obecny w stopce każdego maila.

Darmowe grupy wsparcia

grupy wsparcia
Darmowe grupy wsparcia. Fundacja ADRA, wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom społecznym, w tym lęku wywołanego pandemią wirusa COVID-19, uruchamia grupy wsparcia online prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów.

Z doświadczeniem wzmożonego napięcia emocjonalnego bardzo trudno jest sobie  poradzić. Natłok myśli, zastanawianie się jak odnajdziemy się na rynku pracy po ustaniu pandemii, jak będziemy dalej funkcjonować w zmienionej rzeczywistości – to problemy, z jakimi zmaga się od pewnego czasu większość Polaków.

Fundacja proponuje udział w grupie wsparcia w czasie, gdy izolacja, w jakiej żyjemy od jakiegoś czasu, a także kwarantanna, jakiej poddani są niektórzy z nas, mają niebagatelny wpływ na wszystkich. Dzięki grupie można bezpiecznie i anonimowo podzielić się własnymi przeżyciami, wymienić doświadczeniami, pomysłami, otrzymać wsparcie. Można tu potkać ludzi, którzy przeżywają te same problemy, którzy nie ocenią i nie skrytykują, ale zrozumieją i wesprą.

Aktywne uczestnictwo w grupie to nie tylko pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów, to także praca nad sobą i rozwój osobisty. To często pierwszy krok na drodze do nowego życia – uważa Magda Matuszewska, koordynator akcji Fundacji ADRA Polska.

Spotkania grup wsparcia odbywać się będą online i wymagają jedynie komputera i dostępu do Internetu. Udział w nich jest bezpłatny.

Równoważnia-Ulotka-Blue

Projekt “Równoważnia” to darmowe grupy wsparcia online prowadzone przez profesjonalistów: psychologów i coachów.

▪️ W związku z bieżącymi wydarzeniami zauważasz znaczną zmianę w swoim zachowaniu?
▪️Na różne sytuacje reagujesz inaczej niż zazwyczaj?
może bardziej intensywnie?
▪️Dostrzegasz niepokojące symptomy z ciała
▪️Z powodu lęku nie możesz spać w nocy, może cierpisz w inny sposób?
▪️Straciłeś pracę lub jesteś w sytuacji zagrożenia utraty dochodów?
▪️Stres i niepokój zaburzają Ci codzienne funkcjonowanie w domu
▪️Jesteś ofiarą agresji czy potrzebujesz aby ktoś Cię wysłuchał

ZAPISZ SIĘ NA GRUPĘ

www.adra.pl/kryzys

Author: Sprawy Zdrowia

Udostępnij ten artykuł

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *