Zapisz się do newslettera!
Będziesz otrzymywać informacje o najnowszych publikacjach.
Subskrybuj!

*Nigdy nie będziemy wysyłać do Ciebie SPAMu. Twój adres E-mail będzie chroniony i przetwarzany zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dowolnym możesz anulować subskrypcję klikając w odpowiedni link obecny w stopce każdego maila.

Klub Zdrowia w Katowicach

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie Klubu Zdrowia zorganizowanym dla osób zainteresowanych zdrowym stylem życia, nowościami w zakres medycyny prewencyjnej oraz ich praktycznym zastosowaniem.

13 września (niedziela) – godzina 18.00
Centrum Biznesu, ul. Sobieskiego 11, sala konferencyjna (C) na pierwszym piętrze.

Co zwyczajny Polak robi w nocy? Ilu z nas ten czas wykorzystuje na sen? Czy jest to sen, który regeneruje organizm? Co zrobić, by w czasie chronicznego braku czasu, wykorzystać czas snu w najlepszy sposób? Codzienna czynność tak oczywista, że aż niedoceniana a czasem wręcz lekceważona a wiele dolegliwości dręczących nas na co dzień można zminimalizować korzystając z nocnego odpoczynku efektywnie. Jeśli pragniecie Państwo bliżej przyjrzeć się zagadnieniom związanym ze snem, 13 września Roman Bartosik – wieloletni lider Klubu Zdrowia w Jaworzu – przedstawi wykład „Zdrowie powraca nocą”.

Na zakończenie spotkania będzie można poznać potrawy ułatwiające zasypianie, które przygotowuje się w kilka minut z powszechnie dostępnych składników. Będzie możliwość również osobistej rozmowy z prelegentem.

Wspierajmy się wzajemnie w dążeniu do poprawy komfortu życia, dzielmy swoimi doświadczeniami, budujmy społeczność zdrowych Ślązaków.

Klub Zdrowia w Katowicach zaprasza na spotkania popularyzujące zdrowy styl życia, wprowadzające w tajniki praktyki zdrowej codzienności a także umożliwiające indywidualne rozmowy, degustacje potraw przygotowywanych według zaleceń prelegentów.

Spotkania odbywają się w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 18.00 w Centrum Konferencyjnym przy ul. Sobieskiego 11 (sala konferencyjna „C” na I piętrze). Wstęp wolny.

  • 13 września „Zdrowie powraca nocą” Roman Bartosik – lider jednego z pierwszych klubów zdrowia w Jaworzu
  • 11 października „Zachować równowagę czyli skąd biorą się zawroty głowy” dr n. med. Neurolog Krzysztof Wierzbicki
  • 8 listopada „Tajemnice witaminy D” dr Helena Żurek
  • 13 grudnia „Odżywiamy mózg” promotor zdrowia i praktyk Beata Głowacka

Cenisz sobie zdrowie swoje i najbliższych? Wciąż poznajesz nowe trendy zdrowego stylu życia? A może szukasz inspiracji kulinarnych?

Myślisz, że łatwiej będzie wytrwać w podjętych decyzjach przy wsparciu innych ceniących zdrowie? My również tak uważamy, dlatego zakładamy Katowicki Klub Zdrowia, w ramach którego planujemy spotkania z niezwykłymi wykładowcami, którzy żyją według tego, co wykładają; z ludźmi, których życie wypełnione jest pasją dzielenia się wiedzą i mądrością. Chcemy wspólnie się uczyć, jak wieźć prawdziwe życie w dobrej kondycji. Będą również spotkania stricte kulinarne w ramach Szkoły Zdrowego Gotowania, a także spróbujemy prostych ćwiczeń, które można wykonać praktycznie w każdych warunkach, a które pomogą nam uzyskać i utrzymać młodą sylwetkę. Czekać na Was będą smaczne degustacje wegańskich potraw i ciepła, przyjacielska atmosfera.

Szczegółowe terminy spotkań do końca 2015 roku:

13 września (niedziela) – godzina 18.00

11 października (niedziela) – godzina 18.00

08 listopada (niedziela) – godzina 18.00

13 grudnia (niedziela) – godzina 18.00

Author: Sprawy Zdrowia

Udostępnij ten artykuł

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *