Zapisz się do newslettera!
Będziesz otrzymywać informacje o najnowszych publikacjach.
Subskrybuj!

*Nigdy nie będziemy wysyłać do Ciebie SPAMu. Twój adres E-mail będzie chroniony i przetwarzany zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dowolnym możesz anulować subskrypcję klikając w odpowiedni link obecny w stopce każdego maila.

Biuletyn Chronimy Zdrowie – nr 09/20

Kolejny biuletyn Chronimy Zdrowie poświęcamy osobom cierpiącym na zespół jelita drażliwego. To najczęściej występująca przewlekła choroba jelit, na którą choruje aż 10% całej populacji.

Ciągłe bóle brzucha, wzdęcia, uczucie pełności nawet po niewielkim posiłku, zaburzony rytm wypróżnień, biegunki pojawiające się naprzemiennie z zaparciami. Jeśli masz podobne problemy, najprawdopodobniej cierpisz na zespół jelita drażliwego. Warto wówczas skorzystać z porady lekarskiej, by ustalić proces leczenia. W biuletynie jedynie podpowiadamy jak wprowadzić właściwy sposób żywienia, który stanowi pierwszą linię postępowania w zespole jelita drażliwego. W biuletynie podpowiadamy również jak przygotować zdrowe, sycące posiłki do pracy lub szkoły, bo kończy się lato a z nim dla większości z nas wakacyjny urlop. Czas powrotu do pracy lub szkoły to nie lada wyzwanie. Nie dość, że trzeba wcześniej wstać to jeszcze wypadałoby przygotować zdrowy posiłek na wynos i to dla wielu z nas największy problem. Bo jak wymyślić coś, co będzie jednocześnie zdrowe i mało problematyczne do zjedzenia w pracy czy w szkole? Na co zamienić nudzące się już kanapki czy jogurciki? Jeśli szukacie nowych pomysłów na zdrowe posiłki do pracy czy szkoły — przychodzimy na ratunek! Oto 3 przepisy, które koniecznie musicie spróbować!

Zobacz i przeczytaj!Chronimy zdrowie 2020-09 take2

Author: Sprawy Zdrowia

Udostępnij ten artykuł

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *