Zapisz się do newslettera!
Będziesz otrzymywać informacje o najnowszych publikacjach.
Subskrybuj!

*Nigdy nie będziemy wysyłać do Ciebie SPAMu. Twój adres E-mail będzie chroniony i przetwarzany zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dowolnym możesz anulować subskrypcję klikając w odpowiedni link obecny w stopce każdego maila.

Chronimy Zdrowie – biuletyn 2/2019

Od jakiegoś czasu piję regularnie napar z mielonego siemienia lnianego. Przypomniałam sobie jak moja babcia polecała siemię lniane na różne dolegliwości. Te maleńkie ziarenka mogą naprawdę wiele zdziałać dla naszego zdrowia. Dlatego warto dodawać je do swoich codziennych posiłków. Czytając nasz biuletyn dowiedz się, jak działają i jakie są efekty regularnego picia naparu i wywaru z tych nasion. Warto zastosować kurację ze względu na jej skuteczność i niską cenę. A czego dokładnie możemy się spodziewać? Regularne spożywanie napoju zwiększy naszą odporność. Warto pić je w okresie zimowym, kiedy często występują zachorowania na grypę i przeziębienia. Co więcej, wypijanie naparu z tych nasion wpływa też na kondycję naszych włosów, paznokci i skóry. Włosy rosną szybciej, nabierają blasku i stają się mocniejsze. A ci co myślą o odchudzaniu powinni wiedzieć, że spożywanie siemienia w tym pomaga.

W naszym biuletynie również o tym co może odebrać naszemu dziecku zdrowy, spokojny sen? Czy jako rodzice możemy ułatwić dziecku zasypianie? Okazuje się, że często problemy ze snem u dzieci (dorosłych też!) mają prostą przyczynę: niebieskie światło ekranów urządzeń, z których korzystamy na co dzień.

Aby przeczytać biuletyn kliknij w link: 02_2019 chronimy zdrowie(2)

 

Author: Sprawy Zdrowia

Udostępnij ten artykuł

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *