Zapisz się do newslettera!
Będziesz otrzymywać informacje o najnowszych publikacjach.
Subskrybuj!

*Nigdy nie będziemy wysyłać do Ciebie SPAMu. Twój adres E-mail będzie chroniony i przetwarzany zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dowolnym możesz anulować subskrypcję klikając w odpowiedni link obecny w stopce każdego maila.

Warsztaty Zdrowych Relacji

Współczesny styl życia cechuje się brakiem czasu dla innych, to jednak wciąż wszelkie statystyki pokazują, iż relacje są tym, bez czego człowiek nie może żyć. Miniony rok pod tym względem przyniósł duże zmiany w naszym życiu. Z jednej strony zaburzając wszelkie kontakty z ludźmi, z drugiej jednak pokazując, jak bardzo ich potrzebujemy!

Wychodząc naprzeciw potrzebie budowania zdrowych i trwałych relacji z bliskimi, serdecznie zapraszamy Was do udziału w programie Warsztaty Zdrowych Relacji.

Program poprowadzi Mirosław Kudzia, terapeuta uzależnień i współuzależnień, specjalista ds. przemocy seksualnej, od kilku lat prowadzący praktykę między innymi w Szpitalu w Southampton w Anglii.

Prelegent przybliży problemy w relacjach, których możemy na co dzień nie zauważać, a jednak wpływają one znacząco na jakość naszego codziennego życia.

Author: Sprawy Zdrowia

Udostępnij ten artykuł

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *